vinobraní
Oficiální stránky Mělnického vinobraní
PÁTEK
Hlavní scéna
14:00 SLAVNOSTNÍ VYZVÁNĚNÍ ZVONŮ KOSTELA SV. PETRA A PAVLA
14:10 ZAHÁJENÍ MĚLNICKÉHO VINOBRANÍ 2016
14:15 MĚLNIČANKA A MAŽORETKY MĚLNÍK, taneční vystoupení za doprovodu dechového orchestru
15:20 SLAVNOSTNÍ ZAHÁJENÍ VINOBRANÍ za účasti starosty města Mělníka MVDr. Ctirada Mikeše
16:00 CIRCUS PROBLEM, dance music-klezmer
17:30 LOLA, alternative-pop
19:00 U2 DESIRE REVIVAL BAND, nejlepší česko-slovenský U2 revival
20:30 ČECHOMOR, české, moravské a slovenské lidové písně v originálním pojetí
22:00 TING, ska, reggae, swing
23:15 GOTHIGH, rock z Kralup nad Vltavou
Country scéna
16:00 MOŠŇÁCI, country k poslechu i tanci
17:30 ASM, mělnické folkové seskupení
19:00 PAPOUŠKOVO SIROTCI, country bál
Dobová scéna
16:30 KRÁL ČESKÝ A CÍSAŘ ŘÍMSKÝ KAREL IV., události ze života Otce vlasti představí Divadlo jednoho herce
17:30 ŠMRNC, staropražská kapela
19:30 ORCHESTR JEŽKOVY STOPY, swing 30. let
Malá dětská scéna
15:00 PŘÍHODY PSÍKA KUBÍKA, Divadlo Krasohled
16:00 VÝTVARNÁ DÍLNA
xx Každý den můžete během dne pátrat po denáru kněžny Emmy a nebo si zahrát novou hru na téma osobnosti Karla IV. Vyzkoušet si můžete i dětské zahradní hry rozmístěné v prostoru parku.
xxxx ZMĚNA PROGRAMU NA VŠECH SCÉNÁCH VYHRAZENA.
SOBOTA
Hlavní scéna
10:00 JAROŠOVCI & JAROŠÁČEK, folklórní taneční vystoupení
11:30 BIG BAND ZDENKA TÖLGA
13.00 JAROSLAV UHLÍŘ, program Rádia Blaník
14:30 PETR KOLÁŘ, program Rádia Blaník
16:00 SEBASTIAN, pop
17:00 ATMO MUSIC, rap-pop
18:30 TOMÁŠ KOČKO & ORCHESTR, world music-ethno
19:30 PRŮVOD KRÁLE KARLA IV., PŘIVÍTÁNÍ KRÁLE A JEHO DRUŽINY NA MĚLNÍKU
20:05 KRÁLOVSKÝ TURNAJ
20:15 PROJEKCE NA VODNÍ STĚNU, historie města i vínobraní, vino, Karel IV.,...
20:25 OHŇOSTROJ
21:00 MANDRAGE, pop-rock
22:30 GUNS AND ROSES TRIBUTE, Bratislava
24:00 THE BLADDERSTONES, blues crossoverové power trio
Country scéna
10:00 SPARE PARTS, bluegrass
11:20 BÁRY, dámská kapela
12:40 LOKÁLKA, tragedy country
14:00 MÁRIO BIHÁRI A BACHTALE APSA, směs tradičních romských stylů
15:20 BLUE GROUND, moderní country
16:40 THE CELL, blues - rock
18:00 JIŘÍ SUCHÝ, písničky divadla Semafor
20:00 NETŘESK, netradiční country bál
Dobová scéna
10:00 RYTÍŘI MĚLNIČTÍ, zahájení programu, šermířské vystoupení
10:45 ELTHIN, středověká hudba z Plzně
11:25 KEJKLÍŘ VÁCLAV KŘEPELÁK
12:05 RYTÍŘI TURNOVSKÉHO MEČE, šermířské vystoupení
12:45 SOKOLNÍK TOMÁŠ DENK s dravými ptáky
13:25 KEJKLÍŘ VÁCLAV KŘEPELÁK
14:05 RYTÍŘI MĚLNIČTÍ, šermířské vystoupení pro děti
14:45 RYTÍŘI TURNOVSKÉHO MEČE, historické tance
15:25 ELTHIN, středověká hudba z Plzně
16:15 OD VÁCLAVA PO KARLA, hlavní šermířské vystoupení Rytířů Mělnických a Rytířů turnovského meče inspirované především postavou krále Karla IV.
17:25 KEJKLÍŘ VÁCLAV KŘEPELÁK
Malá dětská scéna
11:00 GOLEM, Studio Damúza
12:00 VÝTVARNÁ DÍLNA, Divadlo do kapsy
15:00 KOCOUR V BOTÁCH, Toy Machine
16:00 VÝTVARNÁ DÍLNA, Loutky do kapsy
xx Každý den můžete během dne pátrat po denáru kněžny Emmy a nebo si zahrát novou hru na téma osobnosti Karla IV. Vyzkoušet si můžete i dětské zahradní hry rozmístěné v prostoru parku.
xxxx ZMĚNA PROGRAMU NA VŠECH SCÉNÁCH VYHRAZENA.
NEDĚLE
Hlavní scéna
xxxx V neděli ráno dorazí na náměstí vzácný host. Kdo to bude, zatím neprozradíme. Užijete si ho nejen na náměstí, ale také v průvodu městem.
10:30 KAPELA HERKY, teatrální šanson v podání herců divadla Cirkus Žebřík
12:00 PATROLA ŠLAPETO, staropražské písničky
13:30 LAURA A JEJÍ TYGŘI, funky drive, černošské rytmy, soul, rock i jazz - vše v jednom
14:35 ROMANCE O KARLU IV.
14:45 LOUČENÍ S KARLEM IV., scénka Nového divadla Mělník
15:45 NO NAME, slovenský pop-rock
Country scéna
10:00 NAMODRO, liberecká blue- a newgrassová kapela
11:30 MARTIN KETNER & TROUBLE HEROES, blues rock
13:00 MODROTISK, bluegrass band
14:30 PAVLÍNA JÍŠOVÁ A PŘÁTELÉ
Dobová scéna
10:00 VINOBRANÍ V DOBÁCH KARLA IV., soubor Karmína
11:00 ČESKÉ SAXOFONOVÉ KVARTETO, vystoupení se stepem
13:00 LIDOVÉ POSVÍCENÍ, vystoupení souboru Karmína
14:00 FUNNY FELLOWS A MELODY PERKELT, hudební veselohra
16:00 VINOBRANÍ V DOBÁCH KARLA IV., soubor Karmína
Malá dětská scéna
11:00 ZLATÁ HUSA, Buchty a loutky
14:00 ZCHUDLÝ LOUTKÁŘ, Buchty a loutky | Improvizace na témata určená diváky
15:30 PLAVÁČEK, divadlo Elf
xx Každý den můžete během dne pátrat po denáru kněžny Emmy a nebo si zahrát novou hru na téma osobnosti Karla IV. Vyzkoušet si můžete i dětské zahradní hry rozmístěné v prostoru parku.
xxxx ZMĚNA PROGRAMU NA VŠECH SCÉNÁCH VYHRAZENA.